Uitslagen - Résultats

 

Eerste klasse - Division 1

Ronde 1        2-3-2019   13:00     Ronde 7        7-3-2019   09:00  
Ronald Schalley -  Mark Werrebrouck  2 - 0   Keita Desmet -  Mark Werrebrouck  1 - 1  
Ewa Schalley -  Christian Piens  2 - 0   Michel Trouet -  Johan Coorevits  1 - 1  
Johan Coorevits -  Jim Depaepe  0 - 2   Luc Jennes -  Ewa Schalley  0 - 2
Keita Desmet -  Alex Libbrecht  2 - 0   Yves Vandeberg -  Ronald Schalley  1 - 1 
Michel Trouet -  Henri Grau  1 - 1     -    -
Luc Jennes -  Yves Vandeberg  0 - 2   Alex Libbrecht -  Jim Depaepe  1 - 1 
Ronde 2        3-3-2019   13:00     Ronde 8        7-3-2019   15:00  
Ronald Schalley -  Ewa Schalley  1 - 1     -    - 
Henri Grau -  Luc Jennes  1 - 1   Ewa Schalley -  Yves Vandeberg  1 - 1 
Alex Libbrecht -  Michel Trouet  1 - 1   Johan Coorevits -  Luc Jennes  2 - 0
Jim Depaepe -  Keita Desmet  1 - 1   Keita Desmet -  Michel Trouet  2 - 0
Christian Piens -  Johan Coorevits  1 - 1   Christian Piens -  Alex Libbrecht  2 - 0
Mark Werrebrouck -  Yves Vandeberg  1 - 1   Mark Werrebrouck -  Jim Depaepe  0 - 2
Ronde 3        4-3-2019   09:00     Ronde 9       8-3-2019   13:00  
Ewa Schalley -  Mark Werrebrouck  2 - 0   Michel Trouet -  Mark  Werrebrouck  1 - 1
Johan Coorevits -  Ronald Schalley  0 - 2   Luc Jennes -  Keita Desmet  0 - 2
Keita Desmet -  Christian Piens  2 - 0   Yves Vandeberg -  Johan Coorevits  2 - 0
Michel Trouet -  Jim Depaepe  0 - 2     -    - 
Luc Jennes -  Alex Libbrecht  2 - 0   Alex Libbrecht -  Ronald Schalley  0 - 2
Yves Vandeberg -  Henri Grau  2 - 0   Jim Depaepe -  Christian Piens  2 - 0
Ronde 4        4-3-2019   15:00     Ronde 10     9-3-2019   13:00  
Ronald Schalley -  Keita Desmet  1 - 1   Ronald Schalley -  Jim Depaepe  1 - 1
Ewa Schalley -  Johan Coorevits  2 - 0   Ewa Schalley -  Alex Libbrecht  2 - 0
Alex Libbrecht -  Yves Vandeberg  0 - 2     -    - 
Jim Depaepe -  Luc Jennes  0 - 2   Keita Desmet -  Yves Vandeberg  1 - 1
Christian Piens -  Michel Trouet  1 - 1   Michel Trouet -  Luc Jennes  2 - 0
Mark Werrebrouck -  Henri Grau  1 - 1   Mark Werrebrouck -  Christian Piens  1 - 1
Ronde 5        5-3-2019   13:00     Ronde 11    10-3-2019   11:00  
Johan Coorevits -  Mark Werrebrouck  2 - 0   Luc Jennes -  Mark Werrebrouck  0 - 2 
Keita Desmet -  Ewa Schalley  2 - 0   Yves Vandeberg -  Michel Trouet  2 - 0
Michel Trouet -  Ronald Schalley  0 - 2     -    - 
Luc Jennes -  Christian Piens  1 - 1   Alex Libbrecht -  Johan Coorevits  1 - 1
Yves Vandeberg -  Jim Depaepe  1 - 1   Jim Depaepe -  Ewa Schalley  0 - 2 
Henri Grau -  Alex Libbrecht  0 - 2   Christian Piens -  Ronald Schalley  1 - 1
Ronde 6        6-3-2019   13:00            
Ronald Schalley -  Luc Jennes  2 - 0           
Ewa Schalley -  Michel Trouet  2 - 0          
Johan Coorevits -  Keita Desmet  0 - 2          
Jim Depaepe -  Henri Grau  2 - 0 R          
Christian Piens -  Yves Vandeberg  1 - 1          
Mark Werrebrouck -  Alex Libbrecht  2 - 0          

Tweede klasse - Division 2

Ronde 1     2-03-2019    13:00     Ronde 6     7-03-2019   09:00  
Maxime Egels -  Rik Devroe  0 - 2   Rik Devroe -  Maxime Egels  1 - 1 
Luc Vanbeckevoort -  Ibe Demasure  1 - 1   Ibe Demasure -  Luc Vanbeckevoort  2 - 0 
Octaaf Berden -  Albert Mol  2 - 0   Albert Mol -  Octaaf Berden  0 - 2
Ronde 2      3-03-2019   13:00     Ronde 7      7-03-2019   15:00  
Maxime Egels -  Luc Vanbeckevoort  2 - 0   Luc Vanbeckevoort -  Maxime Egels  0 - 2
Ibe Demasure -  Octaaf Berden  2 - 0   Octaaf Berden -  Ibe Demasure  2 - 0
Rik Devroe -  Albert Mol  2 - 0   Albert Mol -  Rik Devroe  0 - 2
Ronde 3      4-03-2019   09:00     Ronde 8      8-03-2019   13:00  
Luc Vanbeckevoort -  Rik Devroe  0 - 2   Rik Devroe -  Luc Vanbeckevoort  2 - 0
Octaaf Berden -  Maxime Egels  0 - 2   Maxime Egels -  Octaaf Berden  2 - 0
Albert Mol -  Ibe Demasure  1 - 1   Ibe Demasure -  Albert Mol  2 - 0
Ronde 4     5-03-2019   13:00     Ronde 9      9-03-2019   13:00  
Maxime Egels -  Albert Mol  2 - 0   Albert Mol -  Maxime Egels  0 - 2
Luc Vanbeckevoort -  Octaaf Berden  1 - 1   Octaaf Berden -  Luc Vanbeckevoort  2 - 0
Rik Devroe -  Ibe Demasure  1 - 1   Ibe Demasure -  Rik Devroe  1 - 1 
Ronde 5     6-03-2019   13:00     Ronde 10   10-03-2019   11:00  
Octaaf Berden -  Rik Devroe  0 - 2   Rik Devroe -  Octaaf Berden  2 - 0
Albert Mol -  Luc Vanbeckevoort  1 - 1   Luc Vanbeckevoort -  Albert Mol  2 - 0
Ibe Demasure -  Maxime Egels  0 - 2   Maxime Egels -  Ibe Demasure  1 - 1

 

Speellokaal: VBS De Watermolen Watermolenwal 16 te 8501 Heule  -  laatst bijgewerkt: 19-03-2019