Uitslagen - Résultats

 

Eerste Klasse - Division 1

 

Ronde 1       22-02-2020        13:00     Ronde 7       27-02-2020   09:00  
Jim Depaepe - Johan Coorevits  2 - 0   Rik Devroe - Johan Coorevits  2 - 0
Hein De Cokere - Chris Piens  2 - 0   Mark Werrebrouck - Stijn Kindt  1 - 1
Stijn Kindt - Yves Vandeberg  1 - 1   Renzo Rubele - Hein De Cokere  1 - 1
Rik Devroe - Alex Libbrecht  1 - 1   Luc Jennes - Jim Depaepe  2 - 0
Mark Werrebrouck - Janes de Vries   2 - 0   Janes de Vries - Chris Piens  0 - 2
Renzo Rubele - Luc Jennes  1 - 1   Alex Libbrecht - Yves Vandeberg  1 - 1
Ronde 2       23-02-2020      13:00     Ronde 8       27-02-2020   15:00  
Jim Depaepe - Hein De Cokere  1 - 1   Jim Depaepe - Janes de Vries  2 - 0
Janes de Vries - Renzo Rubele   1 - 1   Hein De Cokere - Luc Jennes  1 - 1
Alex Libbrecht - Mark Werrebrouck  2 - 0   Stijn Kindt - Renzo Rubele  1 - 1
Yves Vandeberg - Rik Devroe    1 - 1   Rik Devroe - Mark Werrebrouck  1 - 1
Chris Piens - Stijn Kindt  1 - 1   Chris Piens - Alex Libbrecht  1 - 1
Johan Coorevits - Luc Jennes  0 - 2    Johan Coorevits - Yves Vandeberg  0 - 2
Ronde 3       24-02-2020   09:00     Ronde 9       28-02-2020      13:00  
Hein De Cokere - Johan Coorevits  2 - 0   Mark Werrebrouck - Johan Coorevits  1 - 1
Stijn Kindt - Jim Depaepe  1 - 1   Renzo Rubele - Rik Devroe  2 - 0
Rik Devroe - Chris Piens  0 - 2   Luc Jennes - Stijn Kindt  0 - 2
Mark Werrebrouck - Yves Vandeberg  1 - 1   Janes de Vries - Hein De Cokere  1 - 1
Renzo Rubele - Alex Libbrecht  2 - 0   Alex Libbrecht - Jim Depaepe  1 - 1
Luc Jennes - Janes de Vries  2 - 0   Yves Vandeberg - Chris Piens  1 - 1
Ronde 4       24-02-2020   15:00     Ronde 10      29-02-2020      13:00  
Jim Depaepe - Rik Devroe  1 - 1   Jim Depaepe - Yves Vandeberg   1 - 1
Hein De Cokere - Stijn Kindt  1 - 1   Hein De Cokere - Alex Libbrecht  2 - 0
Alex Libbrecht - Luc Jennes  2 - 0   Stijn Kindt - Janes de Vries  2 - 0
Yves Vandeberg - Renzo Rubele  1 - 1   Rik Devroe - Luc Jennes  1 - 1
Chris Piens - Mark Werrebrouck  1 - 1   Mark Werrebrouck - Renzo Rubele  1 - 1
Johan Coorevits - Janes de Vries  2 - 0   Johan Coorevits - Chris Piens  1 - 1
Ronde 5       25-02-2020      13:00     Ronde 11      01-03-2020      10:00  
Stijn Kindt - Johan Coorevits  2 - 0   Renzo Rubele - Johan Coorevits  0 - 2
Rik Devroe - Hein De Cokere  0 - 2   Luc Jennes - Mark Werrebrouck  1 - 1
Mark Werrebrouck - Jim Depaepe   0 - 2   Janes de Vries - Rik Devroe  1 - 1
Renzo Rubele - Chris Piens   0 - 2   Alex Libbrecht - Stijn Kindt  0 - 2
Luc Jennes - Yves Vandeberg  0 - 2   Yves Vandeberg - Hein De Cokere  2 - 0
Janes de Vries - Alex Libbrecht  2 - 0   Chris Piens - Jim Depaepe  1 - 1
Ronde 6       26-02-2020      13:00            
Jim Depaepe - Renzo Rubele  2 - 0          
Hein De Cokere - Mark Werrebrouck  2 - 0          
Stijn Kindt - Rik Devroe  1 - 1          
Yves Vandeberg - Janes de Vries   1 - 1          
Chris Piens - Luc Jennes   2 - 0          
Johan Coorevits - Alex Libbrecht  0 - 2          

 

Tweede Klasse - Division 2

Ronde 1       22-02-2020   13:00     Ronde 6       27-02-2020   09:00  
Freddy Egels - Maxime Egels  1 - 1   Freddy Egels - Octaaf Berden  1 - 1
Daniel Mullier - Simon Behalal  0 - 2   Daniel Mullier - Johan Evens   0 - 2
Ibe Demasure - Wout Vanneste  0 - 2   Ibe Demasure - Albert Mol  2 - 0
Albert Mol - Vrij      Simon Behalal - Vrij
Johan Evens - Octaaf Berden  1 - 1   Maxime Egels - Wout Vanneste  2 - 0
Ronde 2       23-02-2020   13:00     Ronde 7       28-02-2020   13:00  
Freddy Egels - Daniel Mullier  1 - 1   Albert Mol - Maxime Egels  0 - 2
Vrij - Johan Evens   Johan Evens - Ibe Demasure  1 - 1
Wout Vanneste - Albert Mol  2 - 0   Octaaf Berden - Daniel Mullier  2 - 0
Simon Behalal - Ibe Demasure    2 - 0   Vrij - Freddy Egels
Maxime Egels - Octaaf Berden  2 - 0   Wout Vanneste - Simon Behalal  1 - 1
Ronde 3       24-02-2020   09:00     Ronde 8      29-02-2020   13:00  
Daniel Mullier - Maxime Egels  0 - 2   Freddy Egels - Wout Vanneste  1 - 1
Ibe Demasure - Freddy Egels  1 - 1   Daniel Mullier - Vrij
Albert Mol - Simon Behalal  0 - 2   Ibe Demasure - Octaaf Berden  1 - 1
Johan Evens - Wout Vanneste  2 - 0   Albert Mol - Johan Evens  1 - 1
Octaaf Berden - Vrij   Maxime Egels - Simon Behalal  2 - 0
Ronde 4       25-02-2020   13:00     Ronde 9      01-03-2020   10:00  
Freddy Egels - Albert Mol  1 - 1   Johan Evens - Maxime Egels  0 - 2
Daniel Mullier - Ibe Demasure  0 - 2   Octaaf Berden - Albert Mol  0 - 2
Wout Vanneste - Octaaf Berden  0 - 2   Vrij - Ibe Demasure
Simon Behalal - Johan Evens  2 - 0   Wout Vanneste - Daniel Mullier  2 - 0
Maxime Egels - Vrij   Simon Behalal - Freddy Egels  0 - 2R
Ronde 5       26-02-2020   13:00            
Ibe Demasure - Maxime Egels  0 - 2          
Albert Mol - Daniel Mullier   1 - 1          
Johan Evens - Freddy Egels  1 - 1          
Octaaf Berden - Simon Behalal  0 - 2          
Vrij - Wout Vanneste          
Speellokaal: VBS De Watermolen Watermolenwal 16 te 8501 Heule  -  laatst bijgewerkt: 12-07-2020